Noraftrail- bieg za dolarami – 05.03.2016 – informacje przedstartowe

05.03.2016 – Noraftrail -krótkie informacje przedtsartowe.

Spotykamy się już w najbliższą sobotę 05.03.2016 w Szczyrzycu.
Biuro zawodów będzie w restauracji Marysia tuż obok Opactwa Ojców Cystersów (http://www.browarszczyrzyc.pl/s3-restauracja-regionalna-mar…)

Biuro zawodów będzie czynne od 7:00-7:45. Każdy uczestnik musi się nam zameldować (wyjątek 3 osoby, które meldują się naszemu „kierownikowi tras” w Tymbarku). Jeżeli ktoś będzie potrzebował – to będzie mógl zostawić depozyt na miejscu, a część rzeczy (typu dodatkowa kurtka, czy coś co chcecie mieć w miarę dostępne – ale małe objętościowo) – możecie wrzucić do samochodu, który od ok 13 km trasy będzie jechał prawie cały czas z nami.

O godzinie 8 wyjeżdzamy do Szczawy – nie spóźnijcie się,bo wyjeżdzamy punkt 8!!!

Planowany start o godzinie 9.
Forma biegu – jak wiecie – bieg koleżeński wspólny. Biegniemy razem, ewentualnie podzielimy się na dwie grupy i w każdej grupie będzie osoba, która zna trasę.
O godzinie 8 wyjeżdzamy do Szczawy – nie spóźnijcie się,bo wyjeżdzamy punkt 8!!!pobiec razem, mile spędzając czas w po drodze.
Teren: 50% gór 50% asfaltu i szczerze – nie mam pojęcia co doradzić. Biegliśmy w tamtym tygodniu w piątek i było sporo błota i świeżego śniegu. Teraz jest cieplej w dzień, ale noce zimne…. ja biorę buty trailowe, nawet jak końcówka jest cała po asfalcie.

Samochód z jedzeniem i piciem będzie z nami praktycznie przez większą część trasy (mniej więcej od 13 km). Myślę, że mimo wszystko dobrze mieć ze sobą albo pas z biodnem z piciem, albo plecak.
Zabierzcie czapki i rękawiczki, bo ma być ładnie ale nie tak gorąco.

Po dotarciu na metę – mamy obiad w restauracji Marysia, piwko warzone w tejże restauracji oraz mamy możliwość skorzystania z oprowadzenia nas po muzeum w opactwie.

A wieczorem jak ktoś chce – to może dołaczyć do nas na koncert Wewiórek w Tarnowskich Górach.
Do zobaczenia w sobotę rano.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *